PROGRAMMA JONG TALENT CONCOURS MAASSLUIS 2019

 

PROGRAMMA JONG TALENT CONCOURS MAASSLUIS editie 2019

De 60ste editie van Jong Talent Concours Maassluis vindt plaats op 25, 26 en 27 februari 2019 in Theater Koningshof, Uiverlaan 20 in Maassluis.

De juryleden zijn Wiesje Miedema (viool), Monique Heidema (cello), David Kuyken (piano).
Pianobegeleider namens Stichting Maassluise Muziekweek Sander Lekkerkerk.
Presentatie Dorien Leidelmeijer.

Prijzen
Categorie A is voor kinderen en jongeren van 8 t/m 17 jaar
De deelnemers aan categorie A zijn ingedeeld in twee leeftijdscategorieën: 8 t/m 12 en 13 t/m 17 jaar. Voor iedere leeftijdsgroep is er een 1e, 2e en 3e prijs ingesteld.
De overall prijswinnaar van categorie A ontvangt de Hoofdprijs Jong Talent Concours Maassluis 2019, een ondersteuningsbijdrage ter waarde van maximaal € 1.000,00.

Categorie B
Deze geldt voor kamermuziekensembles die bestaan uit studenten, studerend aan een Nederlands conservatorium. De winnaar van deze categorie wint de Govert van Wijnmuziekprijs. Een ondersteuningsbijdrage ter waarde van € 2.000,00. Deze prijs wordt ter beschikking gesteld door de Govert van Wijnstichting.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maandag 25 februari 13:30 uur

Categorie B

Oostertrio: Sophie Schreurs (klarinet), Lotte Grotholt (altviool), Maria Nikiforov (piano).
Max Bruch: Pieces for Clarinet, Viola and Piano Op. 83 - andante, allegro con moto, andante con moto, allegro agitato.

Arthema Kwartet: Eduardo Diez Garcia (viool), Gabriela Torres (viool), Nikolai Clavier (altviool), Diederik Smulders (cello).
Dmitri Shostakovich: String Quartet No.8 in C minor - largo 2 allegro molto, allegretto, largo 5 largo.

Velum Trio: Judith Soumillion (harp), Xavier Timmermans (altviool), Anete Vinkel (dwarsfluit).
Joseph Jongen: Deux Piéces en Trio - allegretto moderato, très modére vif.
André Jolivet: Prélude en vier delen zonder titel.

Categorie A

Christina Schuijer (piano), 11 jaar.
Joseph Haydn: Sonata 12, part 1.
Frédéric Chopin: Nocturne in cis kl. Terts Opus Posth.

Karel Hoogerwaard (piano), 11 jaar.
Théodore Lack: Sonate: Pastorale, Allegretto, Andante, Scherzo, Finale.

Wanting Du (piano), 10 jaar.
Friedrich Kuhlau: Sonatine Opus 55 nr. 2.
Sergei Prokofiev: Vision Fugutive nr. 5 en nr. 6.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maandag 25 februari 15:30 uur

Categorie A

Elin Haver (altviool), 15 jaar.
Michail Glinka: Sonate voor altviool en piano.
Pianobegeleiding Marta Liébana.

Sanne Lam (viool), 9 jaar.
Oskar Rieding: Air Varié Op. 23 no. 3.
Pianobegeleiding Anastasiya Kurilko.

Ida Weidner (altviool), 17 jaar.
Franz Schubert: Arpeggione Sonate D. 821 deel 1.
Pianobegeleiding Marta Liébana.

Luca van der Waals (viool), 12 jaar.
Pablo de Sarasate: Romanza Andakuza Opus 22 no. 1.
Pianobegeleiding Anastasiya Kurilko.

Nina Rosbergen (cello), 15 jaar.
Aleksandr Glazunov: Chant du Menestrel Opus 71.
David Popper: Tarantella Opus 33.
Pianobegeleiding Marta Liébana.

Isère Vermeulen (altviool), 17 jaar.
Johann Nepomuk Hummel: Potpourri.
Pianobegeleiding Marta Liébana.

Laura Boisvert (viool), 11 jaar.
Edward Elgar: Chanson de Matin.
August Nölck: Hungarian Dance for Violin and Piano Op. 196 no. 5.
Pianobegeleiding Anastasiya Kurilko.

Isaac Lottman (cello), 15 jaar.
Niccolò Paganini: Variaties op een thema van Mozes in Egypte.
Pianobegeleiding Marta Liébana.

Jedidjah van de Vreede (viool), 12 jaar.
Russell Webber: Romany Caprice.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Categorie B

Astéri Trio: Janouk Heidema (cello), Néstor Lasala (viool), Seoie Jung (piano).
Anton Arensky: Piano trio no. 1 in D minor, Op. 32 - Allegro moderato, Finale; Allegro ma non troppo.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maandag 25 februari 18:30 uur

Categorie A

Zhuoneng Bao (piano), 17 jaar.
Frédéric Chopin: Nocturne in b mineur, Opus 9.
Frédéric Chopin: Prelude in C, Opus 28

Arthur Zuzarte (viool), 11 jaar.
Hernry Farmer: Hope Told a Flattering Tale.
Pianobegeleiding Natasja Douma.

Mia Hoogeboom (piano), 9 jaar.
Jan Pieterszoon Sweelinck: Malle Sijmen.
Jurriaan Andriessen: Dans 1 uit 3 dansen.

Sofia Boivert (cello), 13 jaar.
Camille Saint-Saëns: Allegro Appassionato.
Julius Röntgen: Menuet triste (uit Cinq Morceaux pour Violoncelle et Piano).
Pianobegeleiding Natasja Douma.

Zhuoyi Bao (piano), 13 jaar.
Claude Debussy: La fille au cheveux de lin.
Claude Debussy: Le vent dans la plaine.

Duo The Bros: Raphaël Joudrier (cello), Valentin Joudrier (piano), 10 jaar.
Camille Saint-Saëns: The Swan.

Elwin Philipsen (piano), 10 jaar.
Domenico Scarlatti: Sonata in D mineur, K9 L413.
Béla Bartók: Roemeense Volksdansen.

Marcel Sutedja (viool), 11 jaar.
Henri Vieuxtemps: Tarantelle.
Pianobegeleiding Natasja Douma.

Yoyo Wong (piano), 12 jaar.
Frédéric Chopin: Nocture No. 20.

Lucas Cui (viool), 10 jaar.
Edmund Severn: Polish Dance.
Pianobegeleiding Natasja Douma.

Pelle van Esch (bastrombone), 17 jaar.
Daniel Schnyder: Sub Zero.
Pianobegeleiding Natasja Douma.

Pouya Azimi (viool), 12 jaar.
Kabalevski: Concerto in C Major Opus 48 deel 1
Pianobegeleiding Natasja Douma.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dinsdag 26 februari 13:30 uur

Categorie A

Lucien Renette (viool), 15 jaar.
Witold Lutostawski: Subito.
Fritz Kreisler: Recitativo und Scherzo-caprice.
Pianobegeleiding Hülya Keser.

Maxi Smit (piano), 8 jaar.
Wolfgang Amadeus Mozart: Rondo, from Divertimenti in D Major K. 334.
Ludwig van Beethoven: Sonata in G Major Allegro Op. 49 No. 2.

Maarit van der Linden (althobo), 15 jaar.
Hendrik Andriessen: Variaties op een thema van Joseph Haydn.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Sofia Asghari (sopraan), 17 jaar.
Wolfgang Amadeus Mozart: Batti, batti o bel Masetto.
Nikolaj Rimsky-korsakov: Snegurochka, Aria of The Snowmaiden.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Jae Yong Lee (viool), 9 jaar.
Nicolo Paganini, arr. K.W. Rokos: Concerto No. 1, Op 6 For Playable in 1st position.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Lize van Putten (sopraan), 12 jaar.
Johann Sebastian Bach: Vergiss mein nicht.
Wolfgang Amadeus Mozart: Der Zauberer.
Pianobegeleiding Liesbeth Seppenwoolde.

Jelte van Putten (viool), 17 jaar.
Camille Saint-Saëns: Havanaise Op. 83.
Pianobegeleiding Liesbeth Seppenwoolde.

Simon Delorme (sopraan), 13 jaar.
Georg Friedrich Händel: Low they kneel.
Gabriel Fauré: Pie Jesu.
Pianobegeleiding Liesbeth Seppenwoolde.

Ruben Jasperse (cello), 10 jaar.
Jean-Baptiste Bréval: 4eme Concertino Allegro, Andante.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Lin Ubels (viool), 15 jaar.
Jean-Baptiste Accolay: Violin Concert 1 in A minor.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Stijn Otten (piano), 11 jaar.
Paul Zilcher: Tarentella.
David Carr Glover: The great smokey Mountains.

Jessica Lukken (viool), 14 jaar.
Jacques-Pierre Rode: Caprice no. 24.
Pablo de Sarasate: Introduction et Tarentelle.
Pianobegeleiding Hülya Keser.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dinsdag 26 februari 15:30 uur

Categorie A

Strijkkwartet Borodin: Zohra Jongerius (viool), Luca van der Waals (viool), Maya Roëll (altviool), Sofia Boivert (cello).
Leeftijd: resp. 13, 12, 12, 13 jaar
Aleksandr Borodin: Strijkkwartet no. 2.

Selin Aksoy (piano), 9 jaar.
Johann Sebastian Bach: Invention No 8 in F Major BWV 779.
Edward Grieg: Arietta en Wächterlied uit Lyrische Stücke.

Maja Knapen (harp), 8 jaar.
Sabie Canton/arr. R. Kuehne: Improvisions.
Bernard Andres: Marelles Nr. 7.

Janne de Waard (piano), 9 jaar.
Claude Debussy: Childrens Corner, Doctor Gradus and Parnassum.

Emily Amano van Baaren (viool), 11 jaar.
Fritz Kreisler: Prelude en Allegro.
Pianobegeleiding Noriko Amano.

Licia Wu (piano), 11 jaar.
John Field: Nocturne 5.
Claude Debussy: Le petit Nègre.

Anna Petrovitsch (harp), 11 jaar.
Félix Godefroid: Le Désir.
McDonald & Linda Wood: Haiku for the Harp.

Elizabeth Roukhadze (viool), 11 jaar.
Fritz Kreisler: Praludium and Allegro in the Style of Pugnani.
Pianobegeleiding Violaine Delplanque.

Job Honee (piano), 10 jaar.
Wolfgang Amadeus Mozart: Rondo in D Majeur. KV 485.

Rozemarijn van den Berg (viool), 11 jaar.
Charles Danca: 5th Air Varié Op. 89 No. 5.
Jules Massenet: Elégie.
Pianobegeleiding Willem van Prooijen.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dinsdag 26 februari 18:30 uur

Categorie A

Merle van der Lijke (harp), 14 jaar.
Michail Glinka: Nocturne in Es.
Deborah Henson-Conant: Baroque Flamenco.

Kris van der Plas (piano), 17 jaar.
Sergei Prokofiev: Piano Sonata 3 in a minor, Opus 28.

Dario Hulsing (viool), 15 jaar.
Eugène Ysaÿe: Allemande uit sonate voor viool nr. 4 in E.

Maximiliaan van Veek (piano), 14 jaar.
Isaac Albéniz: De Malaguena.
Frédéric Chopin: Mazurka Opus 67 nr. 4 in mineur.

Zoey Dor (cello), 12 jaar.
Johann Sebastian Bach: Allemande.
Camille Saint-Saëns: Allegro.
Pianobegeleiding Ramon Dor.

Diana Pivak (piano), 17 jaar.
Franz Liszt: Sonetto 104 del Petrarca.
Carl Philipp Emanuel Bach: Solfeggio C-moll.

Pieter Brokking (piano), 12 jaar.
Stephen Heller: Tarantelle As-Dur opus 85 No. 2.

Janna Beijer (piano), 16 jaar.
Ludwig van Beethoven: Die Mondscheinsonate 1e deel.
Ludwig van Beethoven: Rondo Opus 51 No. 1 in C major.

Delphine Palumbo (harp), 12 jaar.
Mikhail Mechdelov: Aljenushka.
Agustín Lara: Granada.

Josephine Hui-En Teguh (piano), 13 jaar.
Joaquin Turins: Le Cirque El Circo.

Shamati Willemse (harp), 14 jaar.
Inge Frimout-Hei: Sunrise.
Dborah Henson-Conant: The Nightingale.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Woensdag 27 februari 10:30 uur

Categorie B

The Sphere Quartet: Phoebe Tarleton (viool), Stephanie van Duijn (viool), Elisa Misas Santin (altviool), Henrique Constancia (cello).
Joseph Haydn: Quartet Op. 76 no. 2 Quinten.
Dmitri Shostakovich: Elegy for String Quartet Op. 29.

Categorie A

Alex Hwang (piano), 11 jaar.
Frédéric Chopin: Nocturne in cis mineur, Op. Posth.
Béla Bartók: Mikrokosmos 153.

Yuewen Yin (piano), 8 jaar.
Muzio Clementi: Sonatina Op 36 No.3.
Vladimir Rebikov: Evening in the Meadow.

Arda Naci (cello), 9 jaar.
David Popper: Gavotte No. 2 in D Major, Opus 23.

Dylan Hu (piano), 13 jaar.
Alec Rowley: Etude in Tonality Op. 44 Preludium.
Johannes Brahms: Rhapsodie Op. 79 nr. 2.

Matthijs van Delft (gitaar), 13 jaar.
Heitor Villa-Lobos: Etude 11.
Astor Piazzola: Verano Porteno.

Manli Zhao (piano), 11 jaar.
Frédéric Chopin: Nocturne Op. 9 No. 2.

Eloise Visser (cello) 15 jaar.
Max Bruch: Kol Nidrei.
Pianobegeleiding Midoro Connenman-Maeno.

Timur Kadir (piano), 10 jaar.
Dmitri Kobalevsky: Op 27 deel 2, nr. 18.

Qing-Ying Hoefnagel (piano), 17 jaar.
Edvard Grieg: Arietta.
Claude Debussy: Arabesque no. 1.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Woensdag 27 februari 13:30 uur

Categorie A

Mjon Wegenwijs (viool), 14 jaar.
Vittorio Monti: Czardas.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Meike Geilweiler (viool), 11 jaar.
Felix Borowski: Adoration.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Michelle Kumara (viool), 11 jaar.
Charles Auguste de Bériot: Vioolconcert nr. 9.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Christiaan Blom (blokfluit), 10 jaar.
Antonio Vivaldi: Sonate in g kl. t.
Jacob van Eyck: Engels Nachtegaaltje.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Lavanya Vossen (viool), 10 jaar.
Maria Theresia von Paradis: Sicilienne.
August Nölck: Hongaarse dans.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Duo Quinten en Valentijn de Graaf (viool,contrabas en piano), 8 en14 jaar.
Georg Friedrich Händel: Adagio en Allegro uit Sonate HWV 370.
Edward Elgar: Chanson de Matin.

Janna Maurer (viool), 17 jaar.
Johannes Brahms: Sonate in A. Op. 100; Allegro Amabilé.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Lydia van Dam (altviool), 12 jaar.
Georg Philipp Telemann: Concerto voor altviool: Largo.
George Perlman: Dance of the Rebbitzen.

Dylan Genev (viool), 10 jaar.
Oskar Rieding: Concertine in Ungarischer Weiser Op. 21.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Marilene Kumara (viool), 8 jaar.
Oskar Rieding: Concertino in G-groot, Op 34, deel 1.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

Tobias van der Wardt (hoorn), 17 jaar.
Jaroslav Kofron: Concertino no. 1 deel 2 Andante en deel 3 Allegro.
Pianobegeleiding Jean-Baptiste Milon.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Woensdag 27 februari 15:30 uur

Categorie A

Megan van Uffelen (harp), 13 jaar.
Deborah Henson-Conant: Baroque Flamenco (based on a theme of Jean-Jacques Rousseau).

Thomas Mak (viool), 8 jaar.
Laure Choisy: Petite Sonate.
Antonio Vivaldi: Concerto in G.
Pianobegeleiding Hans-Erik Dijkstra.

Ruben Abrahamse (fagot), 13 jaar.
Georg Philipp Telemann: Sonate f-klein, deel 2 allegro.
Julius Fucik: Der alte Brummbar, Polka comique.
Pianobegeleiding Henk Nichting.

Tudor Marin (cello), 10 jaar.
Jean-Baptiste Bréval: Sonata in C groot.
Nikolai Petrowitsch Rakow: Romance.
Pianobegeleiding Henk Nichting.

Mårton Hegyi (viool), 9 jaar.
Alberto Curci: Concertino in A minor.
Pianobegeleiding B. Hegyi.

Narek Atenesian (piano), 10 jaar.
Ludwig van Beethoven: Für Elise.
Yann Tiersen: Amélie.

Hanga Hegyi (cello), 11 jaar.
Antonio Vivaldi: Sonata Paris No. 1, RV 47.
Luigi Boccherini: Rondo.
Pianobegeleiding B. Hegyi.

Domonkos Hegyi (piano), 14 jaar.
Sergei Rachmaninoff: Prelude in G minor.
Domenico Scarlatti: Sonata in B minor.

Nina Waardenburg (viool), 9 jaar.
Edward Mollenhauser: Fantasia The Boy Paganini.
Joseph-Hector Fiocco: Arioso.
Pianobegeleiding Hans-Erik Dijkstra.

Lysanne Morren (viool), 13 jaar.
Grazyna Bacewicx: Concertino in A minor.
Pianobegeleiding Hans-Erik Dijkstra.

Emma Naegele (cello), 13 jaar.
Pjotr Iljitsj Tsjajkovski: Pezzo Capriccioso.
Pianobegeleiding Leon Bak.

Keyu Tang (piano), 11 jaar.
Federico Mompou: Cancion Y Danza 1 & 2.
Claude Debussy: Doctor Gradus ad Parnassum.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Woensdag 27 februari 18:30 uur

Categorie A

Noa van den Doel (cello), 8 jaar.
Jean-Baptiste Bréval: 1e Concerto Allegro
Johann Sebastian Bach: Suite 1 voor cello solo; Prelude.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Lisa de Regt (viool), 11 jaar.
Edmund Severn: Polish Dance.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Mattias Huibregtse (trompet), 11 jaar.
Thorvald Hansen: Sonate pour Cornet et Piano deel 1 en 2.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Valentine Bovendeert (viool), 17 jaar.
Johan Svendsen: Romanze.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Liv Heijdra (piano), 10 jaar.
Ludwig van Beethoven: Für Elise.
Jazz Ostinato in Cis

Duo Gjalt Kikstra (trompet) & Lisa de Regt (viool), 11 jaar.
John Williams: Hedwig’s Theme.
Patrick Doyle: Hogwarts' March.
Pianobegeleiding Wijtze Pieter Kikstra.

Eden Koot (viool), 14 jaar.
Eduardo Toldra: Soneti de la Rosada.
Pianobegeleiding Natasja Douma.

Maureen van IJzerloo (piano), 15 jaar.
Johannes Brahms: Rhapsody Opus 79 no. 2.

Hesce Mourits (cello), 17 jaar.
Witold Lutoslawski: Sacher Variation.
Pjotr Iljitsj Tsjajkovski: Nocturne.
Begeleiding Hannah Sohn, Isaac Lottman, Janko Wiebenga, Fabius Beelaerts.

Maarten Schoonhoven (hoorn), 12 jaar.
Camille Saint-Saëns: Morceau de Concert.
Pianobegeleiding Sander Lekkerkerk.

Natanael Djajadi (piano), 16 jaar.
Franz Liszt: Liebestraum No.3 Notturno.
Frédéric Chopin: Etude Op. 10 No. 12, Revolutionary.

Sunniva Skaug (altviool), 15 jaar.
Henk Badings: Adagio uit Concert voor altviool en strijkorkest.
Sulkhan Tsintsadze: Khorumi.
Pianobegeleiding Natasja Douma.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

UITNODIGING

Het bestuur van Stichting Maassluise Muziekweek nodigt iedereen van harte uit voor het slotconcert van Jong Talent Concours Maassluis editie 2019 op zaterdag 2 maart a.s. aanvang 14:30 uur. De locatie is de prachtige Groote Kerk, Kerkplein 2, 3144 EK in Maassluis. Het concert wordt gegeven door alle prijswinnaars! Burgemeester Edo Haan van Maassluis reikt de prijzen uit. De Govert van Wijnprijs wordt uitgereikt door Jaap Kroonenburg, voorzitter van de Govert van Wijnstichting.

Alle deelnemers aan het concours ontvangen na afloop van dit concert hun deelname certificaat en de juryverslagen. De toegang is gratis! Na afloop is er gelegenheid om na te kaarten onder het genot van een drankje!

Op donderdag 28 februari ’s morgens worden de prijswinnaars telefonisch in kennis gesteld van hun behaalde prijs!

Wij hopen jullie 2 maart a.s. te treffen!