PROGRAMMA JONG TALENT CONCOURS MAASSLUIS 2020

Maandag 24 februari 13:30 uur

Categorie A

Duo ‘Fortissimo’:
Nikolai Pokrisshchenko (piano)
Laryna Kuzniatsova (piano)
Yuri Vesnyak: Karlsson
Andrei Petrov: Polka-Galop

Fama Koning (cello)
Gabriel Fauré: Après un Rève
Georg Goltermann: Capriccio (korte versie)
Begeleiding: Hilde Stolker

Arianna de Boer (piano)
Ludwig van Beethoven: Für Elise
Johann Sebastian Bach: Prelude no. 1: (Wohltemperierte Klavier)

Colinda Romijn (viool)
Antonín Dvořák: Sonatine in G Op. 100: deel 1; Allegro risoluto
Begeleiding: Paul van der Reijden

Anay Pradhan (fluit)
Kocsar Miklos: Saltus Hungaricus
Begeleiding: Laetitia Leemans

Lola Aleida Pansier (viool)
Willem ten Have: Allegro Brillant Op. 19
Begeleiding: Hilde Stolker

MingYue Wang (dwarsfluit)
Wilhelm Popp: Russisches Zigeunerlied
Begeleiding: Laetitia Leemans

Aylien Wartanian (piano)
Frédéric Chopin: 1.  Nocturne Op. 9 nr. 2
Johann Sebastian Bach: Prelude C minor

Valentine Bovendeert (viool)
Felix Mendelssohn Bartholdy: Vioolsonate in f mineur: Opus 4 (deel 1 of deel 2)
Begeleiding: Sara Gutiérrez Redondo

Sofia Dobrovitskaja (piano)
Zdenek Fibich: Poem
Johann Sebastian Bach: Allemande uit Suite in a BWV 818

Nina Broeva (viool)
Johann Sebastian Bach: Sonata in C mineur deel 1
Henri Vieuxtemps: Vioolconcert no. 4 deel 1
Begeleiding: Sara Gutiérrez Redondo

Maureen van IJzerloo (piano)
Felix Mendelssohn Bartholdy: Rondo capriccioso opus 14

Maandag 24 februari 15:30 uur

Categorie A

Emma Vondenhoff (harp)
Bernard Andrès: Cannelle
Marcel Gradjany: Pastorale
Kathrijn Cater: Fire

Roos Vondenhoff (piano)
Johann Sebastian Bach: Inventio 8 BWV 779
Aram Khachaturian: 1e deel (Allegro giocoso) uit Sonatine voor  piano

Olaf Vondenhoff (viool)
George Perlman: 1e deel Hora-Hatikva uit Israeli Concertino
Frits Seitz: 1e deel Allegro moderato uit Fifth Pupil's Concerto op. 22
Begeleding: Roos Vondenhoff

Bryan Mei (piano)
Johann Krieger: Bourree
Pavel Karamanov: Birds
Alexander Goedike: Dance

Maja Knapen (harp)
Bernard Andrès: La Gimblette

Isaura Laffeber (viool)
Charles Augst de Bériot: Concerto no. 9 op. 104, Allegro Maestoso
Begeleding: Sara Gutiérrez Redondo

Julia Bogdanova (piano)
John Field: 5me Nocturne
Claude Debussy: Le petit Nègre

Ivana van der Wende (viool)
Frits Seitz: Concerto No. 3, Op. 12 in G minor; 1st Movement, Allegro risoluto
Begeleiding: Sara Gutiérrez Redondo

Christiaan Blom (blokfluit)
Jacob van Eyck: Boffons
Violeta Dinescu: Abendandacht
Louis Andriessen: Ende

Eva Hornes (viool)
Henri Vieuxtemps: Vioolconcert nr. 2 in Fis mineur, Opus 19
Begeleiding: Sara Gutiérrez Redondo

Duo ‘Merle en Sarah’:
Sarah van der Lijke (dwarsfluit)
Merle van der Lijke (harp)
Christoph Willibald Gluck: Dance of the Blessed Spirits
Carl Nielsen: The Fog is Lifting

Christian Berg (viool)
Henryk Wieniawski: Concerto 2 Op. 22, deel 3
Begeleiding: Sara Gutiérrez Redondo

Maandag 24 februari 18:30 uur

Categorie A

Simon van Prooijen (piano)
Ludwig van Beethoven: Pianosonate nr. 8 in c, op. 13, deel 1: Grave - Allegro di molto e con brio

Doeschka van Ginkel (sopraan)
Gilbert & Sullivan: The sun, whose rays are all ablaze’
Wolfgang Amadeus Mozart: ‘In uomini’
Hugo Wolf: ‘Wer rief dich denn’
Begeleiding: Alexandra Kaptein

Yanxuan Licia Wu (piano)
Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata in F major KV 547a (Anh.135)

Liv Heijdra (klarinet)
Gilles Martin: Suite Jazzy
Begeleiding: Floris Heijdra

Tudor Marin (cello)
William H. Squire: Tarantelle
Begeleiding: Henk Nichting

Elizabeth Roukhadze (viool)
Cesar Espejo: Presto uit ‘Deux pieces dans le style ancien’
Balys Dvarionas: Elegia
Begeleiding: Sergei Smirmov

Jaydian Daniel (piano)
Sergei Rachmaninov: 24 Preludes 1 Op. 3 nr. 2

Lavitanea Delphinanto (viool)
Fritz Kreisler: Praeludium and Allegro in the Style of Pugnani
Begeleiding: Letitia Tanusubroto

Tijmen Weijermars (klarinet)
Malcolm Arnold: Sonatina voor klarinet en piano
Begeleiding: Nada Askarova

Anna Veen (harp)
Alphonse Hasselmans: Rouet
John Thomas: The Minstrel's adieu to his native land

Rosa Ligtermoet (sopraan)
Leonard Bernstein: ‘A Simple Song’(uit Mass)
Wolfgang Amadeus Mozart: ‘Laetari, locari’ uit Apollo et Hyacinthus
Begeleiding: Alexandra Kaptein

Dinsdag 25 februari 13:30 uur

Categorie A

Jedidjah van der Vreede (viool)
Leo Portnoff: Russische fantasie nr. 2
August Nolck: Hongaarse Dans
Begeleiding: Hans-Erik Dijkstra

Janne de Waard (piano)
Johann Sebastian Bach: BWV 971 Concerto nach Italienischen Gusto Deel 1: Allegro

Thomas Mak (viool)
Grazyna Bacewicz: Concertino Finale
Edward Elgar: 2 delen uit Exercices très faciles. Op. 22
Begeleiding: Hans-Erik Dijkstra

Stijn Otten (piano)
Stephen Heller: Tarantelle op. 85 No. 2

Lieke van Hoek (viool)
Leo Portnoff: Russische fantasie
Laure Choisy: Pétite Sonate
Begeleiding: Hans-Erik Dijkstra

Lize van Putten (piano)
Wolfgang Amadeus Mozart: Turkse Mars

Anna de Ruiter (viool)
John Williams: Schindlers List
Begeleiding: Hans-Erik Dijkstra

Josephine Teguh (piano)
Frederico Mompou: Prelude ‘Palmier d'étoiles’
Frederico Mompou: El Lago

Categorie B

Trio ‘ZIMNO
Femke van den Bergh (klarinet)
Ruth Mareen (viool)
Peter Sluijs (piano)
Aram Khachaturian: Andante con dolore, Allegro, Moderato

Dinsdag 25 februari 15:30 uur

Categorie A

Abel Honée (klarinet)
M. Gottlieb: Concert voor altsaxofoon en blaasconcert, deel 2
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Oscar Zecha (piano)
Wolfgang Amadeus Mozart: uit Sonata Facile, Allegro

Nayu Hagiwara (viool)
Edward Elgar: uit Very Easy Melodious exercises in the First Position for Violin: Andante, Allegretto, Andantino, Allegro
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Noa van den Doel (cello)
Pal Jardanyi: Sonatina deel 1 en 2
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Feng Dekker (piano)
Peter Thys: Dans van de zoemende bijen
Torsten Petre: La Chanson de Grand-Mère

Jan-Jaap Brokking (hoorn)
Wilhelm Herfurth: Farewell Serenade
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Pieter Brokking (piano)
Felix Mendelssohn Bartholdy: Lieder ohne Worte No. 21: Presto Agitato

Melisse Markesteijn (dwarsfluit)
Francis Poulenc: Sonata for flute an piano, deel 1: Allegretto Malincolico
Michel Blavet: Sonate opus 2, nr 4, deel 2: Allemanda
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Joël van Barneveld (piano)
Claude Debussy: Suite Bergamasque, deel 111: Claire de Lune

Gijs Linn (klarinet)
Henri Rabaud: Solo de Concours

Charlotte Leliveld (piano)
Felix Mendelssohn Bartholdy: Rondo Capriccioso Opus 14

Categorie B

Mime Duo’:
Daniël Vissers (piano)
Klara Gronet (viool)
Maurice Ravel: Sonata voor viool en piano
Krzystof Penderecki: 3 miniatures for violin and piano

Dinsdag 25 februari 18:30 uur

Categorie B

Rietkwintet ‘Pistache’:
Anouk Dolfing (hobo)
Daniele Zamboni (klarinet)
Marlon Valk (saxofoon)
Matthias As (fagot)
Bram Boesschen Hospers (basklarinet)
Maurice Ravel: Le Tombeau de Couperin: Prélude, Fugue, Forlane, Rigaudon, Menuet

Categorie A

Eva van Wersch (viool)
Edward Mollerhauer: Boy Paganini
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Lize Keijzer (sopraan)
Adolf Busch: uit Drei Kinderlieder: Die drei Spatzen
William Walton: Under the greenwood Tree
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Trikay Bahadoer (viool)
Oskar Rieding: Concert in B Mineur
Begeleiding: Anastasiia Kurilko 

Maarten Schoonhoven (hoorn)
Wolfgang Amadeus Mozart: Hoornconcert in D groot KV 412+514
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Dylan Genev (viool)
Anatoly Komarovsky: 9 Variations
Scott Joplin: Strenuous Life
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Evi Vullings (zang)
Felix Mendelssohn Bartholdy: ‘Sonntagslied’
Antonio Lotti: ‘Pur dicesti, o bocca bella’
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Thijmen Krijgsman (viool)
Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata voor viool en piano KV 305 A gr
Begeleiding: Paul van der Reijden

Ramon Boedhoe (euphonium)
Joseph Horovitz: Euphonium Concerto deel 2
Ernest Sutton: The Cavalier
Begeleiding: Anastasiia Kurilko

Daphne Biron (viool)
Johannes Brahms: Scherzo in C-Minor, FAE Sonata
Begeleiding: Violaine Delplanque

Woensdag 26 februari 13:30 uur

Categorie A

Trio: 'Glinka'
Emily van Baaren (viool)
Lilian Touray (cello)
Edmond Offermann (piano)
Michael Glinka: uit Drei Russische Lieder: Moderato en Andante Mosso

Keira Steentjes (piano)
Cramer & Bulow: Etude no. 43
Edward MacDowell: Witches Dance (Hexentanz)

Meike Gellweiler (viool)
Vittorio Monti: Czardas
Begeleiding: Daniël van der Hoeven

Fernando Lourens (piano)
Friedrich Burgmüller: Arabeske en Farewell
Pjotr Iljitsj Tschaikowski: Neapolitan Song
Wassili Seliwanow: Scherz

Arda Naci (cello)
Alexander Arutiunian: Impromptu for Cello
Daniël van Goens: Scherzo Op. 12
Begeleiding: Daniël van der Hoeven

Rania Pattynama (piano)
William Gillock: Flamenco
Dmitri Kabalevsky: Toccatina

Michelle Kumara (viool)
Dmitri Kabalevsky: Concerto in C Major, Op. 48
Begeleiding: Daniël van der Hoeven

Adinda van Delft (piano)
Wolfgang Amadeus Mozart: Fantasie in D-mineur KV 397

Lilian Touray (cello)
Gabriel Fauré: Élégie
Begeleiding: Daniël van der Hoeven

Maria Dobrovitskaya (piano)
Muzio Clementi: Sonata, Op. 7 No. 3 deel 1

Woensdag 26 februari 15:30 uur

Christina Schuijer (piano)
Claude Debussy: Valse Romantique
Johann Sebastian Bach: Invention 7

Florianne van Ginkel (zang)
Benjamin Britten: Down by the Sally Gardens
Begeleiding: Marion Middelkoop

Florian Touwen (piano)
Johann Sebastian Bach: Prelude 2 in c kl. uit WTK I
Ludwig van Beethoven: Sonatine in F (anhang 5 nr 1) : eerste deel  Allegro assai

Aaditi Thosar (viool)
George Friedrich Händel: “La Réjouissance“
Frits Seitz: Student's Concerto No. II
Begeleiding: Guillermo Quintero Rojas

Antoinette Buijt (piano)
Wolfgang Amadeus Mozart: Fantasia

Fien van der Aa (piano)
Jurriaan Andriessen: Drie Dansen

Categorie B

Elan Trio’:
Andreu Casals (klarinet)
Elisa Misas (viool)
Ani Poghosyan (piano)
Wolfgang Amadeus Mozart: Trio KV 498 (Kegelstatt) - Andante, Menuetto, Rondo Allegretto
Max Bruch: Pieces, Op.83 Number I, Number VII

Woensdag 26 februari 18:30 uur

Categorie A

Alex Hwang (piano)
Wolfgang Amadeus Mozart: Fantasia in D Minor, K. 397
Pancho Vladigerov: Ratchenitza, Op. 29, No. 6 from ‘Shumen Miniatures’

Davy van der Hoeven (harp)
Serge Lancen: Pour Raphaele
Paul Schocker: Lonely Shepherd

Sieger Jöbsis (piano)
Sergei Rachmaninov: Elegie Opus 3 Nr. 1

Shamáti Willemse (harp)
Dolf de Kinkelder: Just Fun

Dylan Hu (piano)
Frédéric Chopin: Etude op 10 no.1
Brenet & Weissenberg: En Avril à Paris

Categorie B

Duo:
Albina Gitman (zang)
Sander Lekkerkerk (piano)
Pjotr Iljitsj Tschaikowski: Romance ‘To bylo ranneyu vesnoy’ (It was the early spring)
Vincenzo Bellini: ‘Vaga Luna’ (from Composizioni da Camera)
Johannes Brahms: 'Treue Liebe’ Op. 7 no. 1
Georges Bizet: Aria ‘L’amour est un oiseau rebelle’ (Habanera) uit opera Carmen
Sergei Rachmaninoff: Romance ‘Polyubila ya (To my sorrow I have grown to love)

Categorie A

Daniël Paul (piano)
Claude Debussy: La fille aux cheveux de lin
Nikolai Kapoestin: Toccatina Op. 36

Natanael Djajadi (piano)
Ludwig van Beethoven: Moonlight Sonata 3rd movement, Op. 27 No. 2

Alexander de Bie (piano)
Sergei Rachmaninov: Sonate nr. 2 in Bes klein Op. 36

Categorie B

Zeta Trio’:
Marjolein Spruit (viool)
Emma Warmelink (cello)
Bob Marsdon (piano)
Johannes Brahms: Pianotrio Nr. 3 op. 101 Allegro energico, Presto non assai, Andante grazioso, Allegro molto